خانه / دسته‌بندی نشده / دانلود تحقیق درمورداخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات)

دانلود تحقیق درمورداخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات)

دانلود تحقیق درمورداخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات)

دانلود تحقیق درمورداخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات)

نام فایل : اخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات) فرمت : .ppt تعداد صفحه/اسلاید : 68 حجم : 0 مگابایت به نام خدااخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات) ما در کلاسی نشسته ایم که بیاموزیمچگونه در شغل خدماتی خود موفق تر باشیمهدفهای کلی ارتقاء دانش فراگیران در زمینه مدیریت اخلاقی و ارزشهای …

    کلمات مرتبط:

  • مقاله اخلاق حرفه ای pdf
  • اهمیت اخلاق حرفه ای
  • اخلاق حرفه ای در کسب و کار
  • اخلاق حرفه ای در اسلام
  • تاریخچه اخلاق حرفه ای
  • اخلاق حرفه ای در مدیریت pdf
  • مبانی اخلاق حرفه ای در اسلام
  • اخلاق حرفه ای مبتنی بر سبک زندگی

اخلاق حرفه‌اي؛ ضرورتي براي سازمان | معرفت اخلاقي

marefateakhlagi.nashriyat.ir › معرفت اخلاقي 4/پاييز 89
۲۱ بهمن ۱۳۸۹ – اين مقاله بر آن است تا به مفهوم اخلاق حرفه‌اي و اهميت و ابعاد گوناگون آن و نياز جوامع امروز به اخلاق بپردازد. … ج) اخلاق حرفه‌اي به مسائل و پرسش‌هاي اخلاقي و اصول و ارزش‌هاي اخلاقي … در اين مورد فرد پاسخ‌گوست و مسئوليت تصميم‌ها و پيامدهاي آن را …. و ناآشنايي كاركنان از اخلاقيات شغل و سازمان بيان شده است.31 با توجه به …
اخلاق حرفه ای – دانشگاه الزهرا

www.alzahra.ac.ir › Index
۶ آذر ۱۳۹۷ – این مقاله بر آن است تا به مفهوم اخلاق حرفه‌ای و اهمیت و ابعاد گوناگون آن و نیاز جوامع … ج) اخلاق حرفه‌ای به مسائل و پرسش‌های اخلاقی و اصول و ارزش‌های اخلاقی یک نظام … امروزه با توجه به همین مورد، در مفهوم جدید از اخلاق حرفه‌ای، به مسئولیت‌های اخلاقی … و اخلاقیات شغلی را نیز دربرمی‌گیرد.۱۲ البته اخلاق حرفه‌ای افزون بر اخلاق …
وارد نشده: دانلود
اهمیت اخلاق حرفه ای در مدیریت و نحوه پیاده‌سازی آن | چطور

› 21689-اخلاق-حرفه-ای-در-مدیریت-پیاده‌سازی
اخلاق حرفه ای به رعایت مواردی مانند رقابت سالم، عملکرد صادقانه، بدون فریب و ادعاهای … در این مقاله درباره اهمیت اخلاق حرفه ای در مدیریت و نحوه پیاده‌سازی آن، بیشتر می‌خوانید. … و مسائل نیستند، گاهی مرز میان اخلاقیات و قانون به آسانی تفکیک‌پذیر نیست. …. با همه‌ی اینها ممکن است نتوانید همه‌ی ارزش‌ها و رفتارهای موردِ پسند سازمان را برای …
مقاله نقش اخلاق حرفهای، اخلاق کاری و عملکرد سازمانی: جستجوی …

› Paper-NCBM02-NCBM02_054=نقش-اخلاق-حر…
خرید و دانلود فایل PDF مقاله … یکی از انواع اخلاقیات که در بسیاری مشاغل نمود پیداکرده و جزء الزامات آن محسوب میشود اخلاق حرفهای است. … و در نهایت مدل اخلاق حرفه ای، اخلاق کاری و عملکرد سازمانی مبتنی بر ارزشهای اسلامی معنویت … این لینک همیشه ثابت است و به عنوان سند ثبت مقاله در مرجع سیویلیکا مورد استفاده قرار میگیرد:
مقاله اخلاق حرفه ای و موازین ارزشی اسلام درکسب و کار – …

› Paper-MSECONF01-MSECONF01_033=اخلاق-…
اخلاق حرفه ای در اسلام جایگاه والائی دارد به طوری که ازجهات مختلف درکسب و کار مورد … اخلاقیات به عنوان مجموعه ای از اصول، اغلب به عنو… … خرید و دانلود فایل PDF مقاله … است که در حال حاضر، در جامعه ما در محیط کار کم و بیش مورد توجه قرار گرفته است . … جامعه اسلامی نیازمند اقتصادی پویا و نیز تحکیم و تقویت ارزش های اخلاقی است.
مقالات مرتبط با اخلاق حرفه ای – پایگاه مجلات تخصصی نور – …

› view › keyword › اخلاق_حرفه_ای
بررسی تاثیر اخلاق حرفه ای بر تردید حرفه ای حسابرس. نویسنده … رابطه اخلاق حرفه ای و هوش اخلاقی با عملکرد مدیران مدارس شهرستان نیک شهر. نویسنده : مرادی، سعید؛ …
وارد نشده: (ارزشها اخلاقیات)
مقالات ISI اخلاق کسب و کار : 139 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

isiarticles.com › دسته بندی موضوعی مقالات ISI › مدیریت رفتار سازمانی
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI … اخلاق حرفه ای و مسئولیت پذیری اجتماعی شرکت ها – آیا خط حائلی میان این دو وجود دارد؟ … Sporting hyperchallenges: Health, social, and fiscal implications. دانلود مقاله ….. چالش مدیریت در ایجاد ارزش از تجزیه و تحلیل کسب و کار.
عوامل تاثيرگذار بر رفتار اخلاقي کارکنان در سازمان – SID.ir

› journal › ViewPaper
توسط تولايي روح اله
دانلود رایگان متن کامل مقاله علمی پژوهشی عوامل تاثيرگذار بر رفتار اخلاقي … به طور كلي اخلاقيات در سازمان ها به عنوان سيستمي از ارزش ها، بايدها و نبايدها … با سلامت سازماني · رفتار مبتني بر اخلاق فردي و حرفه اي و خدمات پس از فروش … اطلاعات مقاله مورد نظر خود در پایگاه مرکز اطلاعات علمی را به نرم افزار مدیریت اسناد منتقل کنیم.
[PDF] مؤلفه‌های اخلاق حرفه‌ای در مدیریت – فصلنامه اخلاق در علوم و فناوری

ethicsjournal.ir › article-1-244-fa
۱۷ اسفند ۱۳۹۳ – در ﺣﺮﻓـﻪ ﺟﺎ. ﯾ. ﮕـﺎه. (. ﻣﻘﺎﻟﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ. ) ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫﺎي اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي در ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ. دﮐﺘﺮ. ﺳﻌﯿﺪ ﺧﯿﺎط ﻣﻘﺪم، …. ﯽﺑﺮﺧـ. از. ﯾﻣﻬﻤﺘﺮ. ﻦ ارزﺷﻬﺎ. ي. اﺧﻼﻗ. ﯽ14. ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ در ا. ﯾ. ﯿﻦ زﻣ. ﻨﻪ ﻋﺒﺎرﺗﻨﺪ از. : ﺻـﺪاﻗﺖ، درﺳـﺘﮑﺎر. ي …. ﮐﺪﻫﺎي اﺧﻼﻗﯽ و آﻣـﻮزش اﺧﻼﻗﯿـﺎت ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪﻧـﺪ و ﺑـﺎ ﺗﻮﺟـﻪ ﺑـﻪ. اﻫﻤﯿﺖ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ.
اخلاق حرفه‌ای و رابطه آن با فرهنگ سازمانی در بین کارکنان اداره …

jss.iaut.ac.ir › article_525172
برای جمعآوری اطلاعات مورد نیاز از دو پرسشنامه استاندارد اخلاق حرفهای مدل … پس از جمعآوری اطلاعات جهت تجزیه و تحلیل دادهها از طریق نرم افزار SPSS و آزمون فرضیههای تحقیق با استفاده از سه تکنیک آماری ضریب … فرهنگ سازمانی مجموعه‌ای از معانی و ارزش‌های مشترک می‌باشد که اعضای سازمان را به ….. مسئولیت اجتماعی، اخلاقیات فراسازمانی.
مقاله مديريت و اخلاق حرفه اي – آموزش مجازی پارس

› article › Management-and-Professional-Ethics-article
این مقاله با عنوان مديريت و اخلاق حرفه اي توسط مرکز آموزش مجازی پارس جمع آوری و منتشر شده است. … كه هدف آن محقق كردن این امر است كه در سازمان چه ارزش هایی را چه موقع باید حفظ و اشاعه نمود. … اخلاقیات به عنوان مجموعه ای از اصول، اغلب به عنوان منشوری كه برای راهنمایی و هدایت …. نكات مورد توجه درایجاد اصول اخلاقی … دانلود اپلیکیشن پارس.
پایان نامه بررسی رابطه اخلاق کار و تعهد سازمانی کارکنان …

› دانلود › پایان-نامه-بررسی-رابطه-اخلاق-کار-و-ت…
دانلود فایل … این تحقیق سعی دارد رابطه اخلاق کار و تعهد سازمانی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. … و کوته نگری ها زندگی کنند، معتقد به اخلاقیات و ارزشهای متعالی باشند و به حقوق و آزادی دیگران احترام بگذارند. … پذیری را از پایبندی به رعایت اصول اخلاقی منبعث بدانیم به این اصل اساسی می رسیم که اخلاق حرفه ای یک دانش است که …
[PDF] ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺧﻼق در ﻋﻠﻢ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ

ensani.ir › article › download
۶ شهریور ۱۳۹۲ – ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺳﻌﯽ دارد ﺑﺎ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﻣﻌﻨﺎ و ﻣﻔﻬﻮم اﺧﻼق و ﻋﻠﻢ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ و اﯾﺠﺎد آﺷﻨﺎﯾﯽ اوﻟﯿﻪ، و … آدﻣﯽ از آﻏﺎز ﺗﺎ ﭘﺎﯾﺎن زﻧﺪﮔﯽ ﺧﻮﯾﺶ ﺑﻪ ﻃﻮر ﻓﻄﺮي ارزﺷﻬﺎي اﺧﻼﻗﯽ را درك ﻣﯽ … ﺷﻮد ﺗﺎ ﺿﻤﻦ ﺗﺒﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ واژه اﺧﻼق، ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺧﻼق و اﺑﻌﺎد آن ﻣﻮرد …. و ﺑﺨﺼﻮص اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻓﺮاد. در ﭘﻬﻨﻪ و ﺻﺤﻨﻪ ﻋﻤﻞ و ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ. ) ﺑﺎ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎي ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ….. ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﻪ اﺧﻼق در ﺗﺤﻘﯿﻖ در ﻋﻤﻠﯿﺎت دو روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯿﺎت ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻗﻮاﻧﯿﻦ.
تحقیق بررسی اخلاق کاری (bussines ethics) و ارزشهای اخلاقی …

› محصولات
مقاله پیش رو، مفهوم اخلاق را به طور كلی و اخلاق تجاری را به طور ویژه مورد بررسی قرار … ج) اخلاق حرفه‌ای به مسائل و پرسش‌های اخلاقی و اصول و ارزش‌های اخلاقی یک نظام … سازیم به سرمشق و الگویی نیاز داریم كه آن را اصـطلاحاً منشور اخلاقیات سـازمان نـام …. برای دانلود فایل word کامل ترجمه از گزینه افزودن به سبد خرید بالا استفاده فرمایید.
خرید فایل پاورپوینت در مورد اخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات)

hh-dl54.factreal.ir › lks › html
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان پاورپوینت در مورد اخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات) … لینک دانلود و خرید پایین توضیحاتدسته بندی : پاورپوینتنوع فایل … در مورد اخلاقیات در ادیان الهی و مکاتب انسانی تحقیق در مورد ازدواج آسان در پرتو اخلاق …
دانلود فایل با عنوان تحقیق در مورد اخلاق و فرا اخلاق

jovin.bamajama.ir › lks › html
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد تحقیق در مورد اخلاق و فرا اخلاق آماده دریافت می باشد برای مشاهده … نخست آن كه، نظامهايى از ارزشها و عادا. … اموزان دانلود فایل با عنوان پاورپوینت کامل در مورد آداب، الگوهای رفتاری و اخلاق حرفه ای در صنعت … با عنوان پاورپوینت در مورد اخلاقیات در ادیان الهی و مکاتب انسانی دانلود فایل با عنوان تحقیق در مورد …
دانلود مقاله بررسی تاثیر اخلاق حرفه ای بر بهره وری

› دانلود-مقاله-بررسی-تاثیر-اخلاق-حرفه-ای
ابزار گردآوری اطلاعات شامل پرسشنامه اخلاق حرفه ای مشتمل بر ۱۶ سوال می باشد که … اخلاقیات در سازمان ها به عنوان سیستمی از ارزش ها و بایدها و نبایدها تعریف می شود که بر … اخلاق حرفه ای در دهه اخیر مورد توجه بسیاری از سازمانهای ایرانی قرار گرفته است.
پایان‌نامه رایگان b (352) – مرجع دانلود مقاله تحقیق و پروژه

› …
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ – هدف این پژوهش بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و هوش معنوی در مدیران … مجموعه ای از ارزشها و قوانین است که درست یا نادرست را مشخص می کند، رفتار مورد …. ضعف در سیستم اخلاقیات منجر به کاهش ارتباطات و افزایش خسارات در سازمان می گردد.
[PDF] اخلاق حرفه ای

www.acmt.ac.ir › wp-content › uploads › اخلاق-حرفه-ای
اخلاق حرفه ای به مسائل و پرسش های اخلاقی و اصول و ارزش های اخلاقی یک نظام حرفه ای می … رفتار ارتباطی فرد، به صورت اصلی برای ارتباط سازمان با محیط مورد توجه قرار می … اخلاقیات در سازمان به عنوان سیستمی از ارزش ها و بایدها و نبایدها تعریف می شود که …… (( به تحقیق خداوند (ج) شما را به عدالت و نیکوکاری ها فرمان میدهد یا امر میکند)).
ارزش‌های اخلاقی در پرتو عدالت سازمانی | عباسی | مجله علمی – …

journals.sbmu.ac.ir › article › view
توسط محمود عباسی
ارزش‌های اخلاقی در پرتو عدالت سازمانی. … کلید واژه ها اتانازی؛ دانشجویان؛ نگرش اخلاق اسلامی؛ اخلاق شادی؛ شادی؛ اخلاق اخلاق حرفه‌ای؛ تعالی سازمانی؛ … نظرات در مورد مقاله.